Едно е сигурно – сите сакаме добра храна и пријатен амбиент. А што е добра храна, ако не волшебна мешавина на свежи состојки и неодоливи мириси подготвени со Ќеиф и зачинети со многу љубов.

Пријателско катче на ресторан Ќеиф, ви овозможува да ги споделите вашите животни приказни, моменти, искуства и сеќавања со оние кои се дел од вашите животи.

Вистинско место за да уживате во извонредните специјалитети од кујна на Ќеиф, со кои ќе бидат задоволени и најпребирливите гурмани.

Ресторан Ќеиф е лоциран на ул. Христо Татарчев број 47 Т, во општина Кисела Вода, Скопје.

Резервации на 071 613 062 или на [email protected]

Работно време: 09:00 – 01:00.

МЕНИ | FACEBOOK | INSTAGRAM

Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.