Вила Преведена 2

Вила Преведена 2
Вила Преведена 2
Вила Преведена 2
Вила Преведена 2
Вила Преведена 2
Вила Преведена 2
Вила Преведена 2
м2: 80
Спални: 2
Бањи: 1
Миленици: Да
Check-in: After 12:00 am
Check-out: Before 12:00 am

Прекрасната Вила Преведена 2 е лоцирана веднаш до Вила Преведена 1 во Суви Лаки (20км од Струмица, 30км од Берово). Вистински избор доколку сакате да се одморите од секојдневните обврски.

Се наоѓа на 1200 метри надморска височина. Вилата е изолирана со прекрасна шума и нема никој во соседството. Вила Преведена 2 е за четири лица. Располага со една соба со брачен лежај и една со два единечни кревети, тоалет и кујна. Вилата располага со ТВ и интернет, како и парно на дрва.

✅ Wi-Fi
✅ ТВ
✅ Бесплатен паркинг
✅ Опремена кујна
✅ Опремено купатило
✅ Парно на дрва
✅ Двор

Капацитетот на вилата е за четири лица, а понудата е 1.500 денари за две лица и 3.000 денари за четири лица.

Резервирајте на 077 790 793

Социјални мрежи: INSTAGRAM

Location

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.