Вила Преведена 1

Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
Вила Преведена 1
м2: 103
Спални: 1
Бањи: 1
Миленици: Да
Check-in: After 12:00 am
Check-out: Before 12:00 am

Прекрасната Вила Преведена 1 е лоцирана во Суви Лаки (20км од Струмица, 30км од Берово), идеално место за одмор и полнење на батериите во месеците кои следуваат.

Вилата се наоѓа на 1200 метри надморска височина, која е изолирана со дрвја и шума, нема никој во соседството со што претставува вистинско место за уживање во мир и спокој.

Вилата е комплетно опремена со интернет, кујна, бања, без телевизија и истата е со капацитет за две лица. Вила Преведена 2 , сама по себе е посебна, бидејќи располага со простор од 100м2, целосно отворена без соби со комплетно опремено, современо купатило. Резервирајте вила опкружена со шума и дрвја.

✅ Wi-Fi
✅ Бесплатен паркинг
✅ Опремена кујна
✅ Опремено купатило
✅ Камин
✅ Двор

Капацитетот на вилата е за две лица, а понудата е 2.000 денари за ноќевање.

Резервирајте на 077 790 793

Социјални мрежи: INSTAGRAM

Location

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.