Вила „Lake Palace“ - Берово

Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
Вила „Lake Palace“ - Берово
м2: 40
Спални: 9
Бањи: 9
Миленици: Не
Check-in: After 1:00 pm
Check-out: Before 10:00 am

Вила „Lake Palace“ е лоцирана на самото Беровско езеро каде се наоѓа пешачката патека околу самото езеро, на 5 километри од градот Берово.

Вилата располага со два апартмани со џакузи, со поглед кон Беровското езеро, еден апартман со дневен престој и целосно опремена сопствена кујна, три соби/студија со мини кујна, како и три соби/студија.

Посебен тоалет и опремена бања
Смарт ТВ
Клима уред
Постелнина
Крпи
Фен
Пегла

Кујните се целосно опремени со кујнски реквизити: Електричен шпоред, машина за садови, микробранова печка, тостер, чаши, прибор за храна чинии, скари во дворот.

Влез за миленци во објектот не е дозволен, дозволено е само во дворот.

Вилата во дворот располага со голем сопствен базен.

Понудата на вила „Lake Palace“ – Берово:
Апартман со џакузи – 2.400 денари од вечер (за двајца)
Апартман со дневен престој и целосно опремена сопствена кујна – 1.900 денари од вечер (за двајца)
Соба/студио со мини кујна – 1.600 денари од вечер (за двајца)
Соба/студио – 1.300 денари од вечер (за двајца)
За деца до 6 години не се наплаќа, за деца од 7 до 13 години се наплаќа со 50% попуст.

Контакт за резервации:
071 373 262 – Билјана
071 373 263 – Александар

FACEBOOK | INSTAGRAM

Location

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.