Апартмани Калдрма

Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
Апартмани Калдрма
м2: 30
Спални: 7
Бањи: 7
Миленици: Не
Check-in: After 10:00 am
Check-out: Before 10:00 am

Апартмани Калдрма, лоцирани во Нов Дојран покрај прекрасното Дојранско Езеро, располагаат со седум апартмани од кои еден апартман двокреветен, два трокреветени апартмани и три четирикреветни, како и еден делукс апартман со брачен кревет, софа на спуштање за двајца и дневна соба со гарнитура и директен поглед на целото езеро. Сите апартмани имаат тераси кои се насочени кон Дојранското езеро. Апартманите се комплетно опремени.

✅ Wi-Fi
✅ Smart ТВ со големи екрани
✅ Клима-инвертори
✅ Крпи и сапуни
✅ Опремена кујна
✅ Опремена бајна
✅ Бесплатен паркинг

За сите гости има бесплатен паркинг, како пред апартманите и плажата, така и пред самиот ресторан. Од спроти апартманите има приватна плажа „Калдрма“ која е комплетно опремена со лежалки, тоалет, тушеви и летен шанк со освежителни пијалоци. Во склоп на апартманите се наоѓа и добропознатиот рибен ресторан „Калдрма“, кој има опција и за месо за оние кои ќе се љубители на риба.

Цени и резервации за апарманите:

Двокреветни апартмани: 1.300 денари
Трокреветни апартмани: 1.500 денари
Четирикреветни апартмани: 1.800 денари
Делукс апартман: 3.000 денари

Контакт за апарманите: 071 / 333 – 586 или на [email protected]
Контакт за ресторанот: 034 / 237 – 122 или на [email protected]

FACEBOOK | INSTAGRAM

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.