Апартман „Luna Palace“

Апартман „Luna Palace“
Апартман „Luna Palace“
Апартман „Luna Palace“
Апартман „Luna Palace“
Апартман „Luna Palace“
Апартман „Luna Palace“
Апартман „Luna Palace“
Апартман „Luna Palace“
м2: 30
Спални: 1
Бањи: 1
Миленици: Не
Check-in: After 12:00 am
Check-out: Before 12:00 am

Апартманот „Luna Palace“ се наоѓа во центарот на Охрид со капацитет од 4 легла (спална за двајца и два единечни кревети). Комплетно опремен со големина од 30 квадрати на приземје. Апартманот се наоѓа на улица „Партизанска“ број 10, на 20 метри од Охридското езеро и кејот.

✅ Смарт ТВ
✅ Опремена кујна
✅ Шпорет
✅ Фрижидер со замрзнувач
✅ Прибор за јадење
✅ Кафе, шеќер, сол, бибер
✅ Комплетен прибор за готвење
✅ Опремена бања
✅ Туш кабина со интегрирано радио
✅ Тоалетна хартија
✅ Пешкири
✅ Сапун
✅ Шампон
✅ Бесплатен паркинг

Апартманот поседува своја комплетно опремена кујна, како и сопствена опремена бања со сите потребни работи кои се достапни на располагање. Апартманот е климатизиран со нов Самсунг инветер клима уред.

Цена: 2000 денари ноќевање (цел апартман). За над 7 ноќевања следува 10% попуст на вкупната цена.

Контакт за резервации: 075 / 921 – 997 или на [email protected].

FACEBOOK

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.